want die investering is nog altijd het best rendabele wat je kunt doen
Goede avond jullie allemaal hier aanwezig.
Eerst en vooral een douche van support en liefde van Oth, al de Zijnen met hun Zijnen.
Wij zijn dankbaar voor deze mogelijkheid. In de hectische tijden waar de wereld die jullie Aarde noemen nu in terecht is gekomen, zal enige support op zijn plaats zijn – en er zijn vele supporten aanwezig op dit moment – op allerlei plaatsen in de wereld – om jullie mensen een ruimer idee te geven en te loodsen door deze hectische tijden.
Alles is economie geworden - ook voeding en medicijnen
Wij hadden het er reeds over dat vele waarden en vele zekerheden gebaseerd zijn op holle fundamenten. Schijnzekerheden, waarden die holle waarden blijken te zijn; gezonden die ziek blijken te zijn en zieken die gezond blijken te zijn. Alles zit vol tegenstellingen. Er zijn zieke mensen die officieel ziek zijn, die gezonder zijn dan mensen die officieel gezond zijn.
Blijf dus bij jezelf. Zorg voor je eigen gezondheid – hoe dat ook voelt. Word steeds intuïtiever in datgene wat je eet. Word steeds intuïtiever om datgene te doen wat je op dat moment wil doen. Word regelmatig impulsief. Veel voeding wordt steeds meer vergiftigd voor jullie subtiele mensen. Ben dus zuinig op jezelf. Neem datgene waar jij een goed gevoel bij hebt en laat alle – maar dan ook alle – ideeën los over wat zogenaamd gezond zou zijn.
Veel voeding is gemanipuleerd. Veel voeding is alleen nog maar economie. De hele westerse cultuur is gebaseerd op economie en als de economie wegvalt, is er niets meer – denken ze. De economie moet kosten wat kost in stand gehouden worden en hij zal ook nog wel een tijdje in stand gehouden worden. Wij komen daar ruimer op terug in de Nieuwjaarsboodschap. Wat nu het meest aan de orde is, zijn virussen en bacteriën die nog niet bekend zijn. Mensen zullen onverklaarbaar moe worden.
Wij zouden iedereen aanraden die in staat is en technieken ontwikkeld heeft om zijn of haar energie op peil te houden, om het de komende tijd extra te activeren. Dat is je enige weerstand tegen deze verstoringen. Het stelt je in staat om vrij snel en soms zeer snel te herstellen. Ga hiermee aan de slag.
Luister naar je lichaam, wat het nodig heeft qua voeding, wat het nodig heeft qua rust, want er is nu hectiek maar er komt nog meer hectiek en helaas zal het niet te verklaren zijn en zullen er niet onmiddellijk allerlei remedies en medicijnen voor uitgevonden worden. Want helaas ook de medicijnen zijn economie. Er zijn veel betere medicijnen beschikbaar maar die brengen economisch niet zo veel op en de economie moet renderen en dat vaak ten koste van velen.
Voed jouw geld met liefde
Verder willen wij het hebben over datgene wat jullie bedacht hebben dat het geld heet. Geld lieve mensen, is energie. Voed jouw geld met liefde. Geef jouw geld uit met liefde en ontvang jouw geld met liefde. Met geld koop je materie, met geld houd je de economie draaiende, maar ook niet altijd. Heel vaak word geld precies gebruikt om de economie te kelderen. Dat is wat er nu gebeurt. Het is een steekspel van mensen die met geld omgaan en die totaal geen liefde voor geld hebben. Het gaat alleen om hebben en om meer en om meer en om nog meer, om zogenaamd de schijneconomie in stand te houden. Dit zal vroeg of laat totaal verdwijnen. Op het moment dat de mens in staat is om meer vijfdimensionaal te denken, zal dat systeem totaal niet meer aan de orde zijn. Maar in de aanloop naar die tijd, kunnen jullie allen geld – de energie geld – voeden met liefde. Geef geld uit aan diegenen die je het gunt.
Wij kunnen ons al voorstellen dat er bij jullie het een en ander naar boven borrelt. Hoe kun je nu in godsnaam liefdevol geld uitgeven aan systemen die voor jouw gevoel niet kloppen of die buiten proportie zijn? Toch zouden wij je aanraden om ook dit met liefde te betalen, want dan voed je het systeem met liefde.
Als je vaak met ergernis betaalt, dan voed jij het systeem met ergernis. Ga secuur om met waar en bij wie jij iets wil kopen. Op het moment dat jij iets koopt in een winkel waar jij prettig bediend wordt, met respect behandeld wordt, zul jij het die mensen gunnen, al moet je er een kwartier verder voor rijden. Word hier secuur in, dan ga jij energetisch die mensen voeden die met liefde en plezier hun werk doen. Dat ligt in je mogelijkheden. En als er rekeningen zijn die ergernis opwekken, focus dan op de nieuwe energie van geld die liefde en respect is.
Wij zeiden het al lang, er komt een herverdeling van geld. Geld zal gebaseerd zijn op nieuwe waarden, op nieuwe normen en op respect voor elkaar. Als deze economie met allerlei hulpmiddelen in stand gehouden wil worden, om iets uit te vinden, wat geld op moet brengen, met allerlei campagnes zodat het toch wel absoluut nodig is dat je dat moet hebben, dan voed je een systeem en ga je dingen aanschaffen die je eigenlijk niet nodig hebt. Respectloos gaan mensen om met materie. Het is een wegwerpmaatschappij geworden en daardoor krijgt materie geen innerlijke waarde meer mee. Houd van je materie, ga secuur om met je materie, ben niet verslaafd aan materie, maar geniet wel van wat je hebt en wat je prettig vindt om te hebben.
Hoe meer mensen onrespectvol omgaan met materie, hoe meer materie er gestolen zal worden, want dit alles is de tegenreactie van het respectloos omgaan met materie. Houd van je spullen, ga respectvol om met je spullen en dan zal de criminaliteit – wat jullie diefstal noemen – afnemen, want het is een energetisch gevolg van het onrespectvol omgaan met materie. Als je dat vaak doet – en neem jezelf eerlijk waar – voed jij al die mensen die zonder respect voor bezit materie verzamelen. Iedereen heeft het zogenaamd nodig. En zij hebben het ook zogenaamd nodig.
Er komt een hectische tijd. Focus je op jezelf, op je eigen energie, blijf liefdevol naar geld, blijf liefdevol naar materie. Heb respect voor je materie, heb respect voor jezelf en ben zeer secuur op datgene wat je eet en wat je drinkt, dan zul jij zonder schade deze hectische tijd doorkomen en van daaruit krachtig aanwezig kunnen zijn voor iedereen die in de chaos terechtkomt.
En kijk om je heen, vele mensen – zeer vele mensen – zijn in diepe chaos terechtgekomen maar durven het niet te melden. Zij schamen zich ervoor en zij houden nog een tijd de schijnwereld in stand. Ben dankbaar, voel je rijk – niet alleen omwille van materie, maar vooral omwille van je innerlijke rijkdom, omwille van je innerlijke waarde, want die investering is nog altijd het best rendabele wat je kunt doen. Niets of niemand en geen enkele economie kan je dat afnemen.
Saamhorigheid, respect en liefde voor al wat je bezit en voor alles wat je doorgeeft = drijfkracht voor de nieuwe tijd
Als je kijkt naar plaatsen waar natuurrampen plaatsvonden, wat een kracht daar ontstaat bij mensen om creatief te overleven en het samen-gevoel dat weer aangewakkerd wordt. Voel je dus één met alle genen op aarde, die er hogere normen en waarden op nahouden en weet dat het er zeer, maar dan ook zeer veel zijn. Dat zijn de mensen die de nieuwe tijd al uitdragen, die de nieuwe tijd al leven en een opsteker: hun energie en de gefocuste energie die als jullie je met elkaar verbinden, is zoveel sterker dan de energie van de economie zoals hij er nu uitziet. Het zal de drijfkracht worden voor de nieuwe tijd. Saamhorigheid, respect en liefde voor al wat je bezit en voor alles wat je doorgeeft. Ben dus secuur met wat je verzamelt. Doe weg wat je ergert, doe weg wat je niet nodig hebt en geniet van datgene wat je mooi vindt en waar jij van houdt. Dan voed jij jezelf en de materie.
Ben blij en dankbaar voor het huis waar je in woont, voed je huis met dankbaarheid. Het lijkt belachelijk, maar door dit regelmatig te doen, voed jij de materie met dankbaarheid, met respect en met liefde en dat zal een veel betere beveiliging blijken te zijn dan al die alarminstallaties. Blijf dus bij jezelf. Voel je krachtig, voel je veilig, voel je beschermd en voel je bevoorrecht want jullie zijn bevoorrecht.
Hoe meer mensen in staat zijn om hun unieke navigatie te volgen en wij willen er onmiddellijk bijzeggen dat dat niets te maken heeft met het etiket spiritualiteit. Weet dat er in arme landen en in landen waar mensen overleven, mensen rondlopen die puur op hun intuïtie overleven en die veel meer geven dan alle mensen in het Westen die zoveel over hebben. Ga dus geven, energie geven, geld met liefde uitgeven, liefde geven aan je materie, aan je bezittingen, voel de liefde van alle mensen die je dierbaar zijn. Voel je liefde voor de natuur en dan ontstaat er – en het is er al – maar dan wordt het hele netwerk van liefde geactiveerd. Ga er mee aan de slag en het zal een vangnet worden voor iedereen die er in wil springen.
Voel de grote liefde en support van Oth, de Zijnen en hun Zijnen.