Oth-channeling

Nederlands - English

Oth-channeling

Ellen Rauh
activiteiten

Boeken
online bestellen

Daar zijn we dan in 2012!
25 januari 2012

Interactieve vragen

Oth-channelings

channeling zoeken:

  

Balans zoeken in subtiele energie

Nieuwjaarsboodschap 2009-2010
Oth-channeling door Ellen Rauh
21 december 2009, Nederland

Ik voel me zo wankel en kwetsbaar. Wat is er aan de hand?

Proficiat. Je zoekt een nieuwe balans in subtiele energie. Blijf vooral subtiel. Je wankel-zijn heeft te maken met een te hoge afstemming en een te kleine gronding. Aan je hoge afstemming hoef je niets te doen, maar je aarding zou je moeten vervierdubbelen. Hoe jij dat ook doet: ben bezig met materie, loop, ben met Aarde bezig, ben desnoods met steen bezig, maar alles wat vaste materie is. Hoe vaster de materie, hoe meer aarding jij krijgt.

Probeer je regelmatig te voeden met vanalles wat uit de Aarde komt – wat in de Aarde groeit en niet wat er boven groeit. Ook dit helpt jou om te aarden. Pas jouw voedingssysteem, jouw gewoonte van voeding aan. Jouw voeding maakt jou nu ijl. Probeer intuïtief te weten wat jouw lichaam nodig heeft. Laat alle ideeën die je hebt over voeding los. Jouw voeding maakt jou ijl. Jouw voeding zorgt voor een hoge afstemming. Weet dat die hoge afstemming blijft. Zorg dus nu voor een goede aarding, dan ben jij jouw wankel-zijn kwijt en kun jij jouw ijle ideeën, jouw ijle signalen concreet en duidelijk naar buiten brengen.

Laten wij hier meteen even aanhalen dat dit één van de redenen is waarom onze Ellen rookt. Ze zou te ijl worden. De nicotine die voor vele mensen slecht is, geeft haar aarding, waardoor zij concreet naar buiten kan komen. En dat wil niet zeggen dat ook jij moet gaan roken. Maar laat alles los wat slecht is volgens jou of volgens de Westerse beschaving. Volg jouw navigatie. En dit telt voor iedereen. Volg je eigen navigatie, wat goed is voor jou op dat moment. Laat alle etiketten vallen die mensen geplakt hebben op wat goed is en wat slecht is. Behoed je voor principes. Geef jezelf de ‘eigen’-wijsheid om tegen de stroom in te gaan of met de stroom mee te gaan. Maar eigenwijsheid wil zeggen dat alles wat je doet – ja Ellen, ook het roken – ineens wel eens niet meer goed zou kunnen zijn. En als je daarnaar luistert, blijf jij bij je eigen wijsheid.

 

De Westerse beschaving loopt ten einde

De overgangstijd

De pijnappelklier en ons energieveld

Nieuwjaarsboodschap 2009-2010
Oth-channeling door Ellen Rauh
21 december 2009, Nederland
http://oth-channeling.com