Oth-channeling

Nederlands - English

Oth-channeling

Ellen Rauh
activiteiten

Boeken
online bestellen

Daar zijn we dan in 2012!
25 januari 2012

Interactieve vragen

Oth-channelings

channeling zoeken:

  

2012


Oth-channelings over 2012

2012

Daar zijn we dan in 2012!
25 januari 2012

2012

Nieuwjaarsboodschap 2012
18 december 2011 Eemnes

2012

21 december 2012 bijzonder keerpunt?
18 december 2011 Eemnes

2012

Onderwijshervorming
18 december 2011 Eemnes

2012

Angst voor de toekomst
19 december 2010 Eemnes

2012

Evolutiegolf planeet Aarde
28 augustus 2010 Almere

2012

Het begint niet bij het jaartal 2012
20 september 2007 Eemnes

2012

Er is veel verwarring over 2012
20 mei 2006 Amsterdam

2012

Maya-kalender gaat verder dan 2012
7 augustus 2005 Eemnes

 

Thema's:

De Maya-kalender gaat verder dan 2012

De Maya-kalender gaat
verder dan 2012

21 december 2012

De zegels van de Maya-kalender
waren maar een onderdeel van
de kennis

21 december 2012

Er is veel verwarring over 2012

21 december 2012

survivalpakketen

21 december 2012

21 december 2012

Leef in het nu

Paranormale gaven en
tijdelijk afgesloten zijn

Vijfde dimensie

Indigokinderen

Nieuwe kleur

Zero Point Field

Atlantis

Inloed wordt groter

Veranderingen in stromingen
in zeeën en oceanen

God

Oth

Nieuwe energie

Vermijd oordelen en
vermijd voetstukken

De witte planeet

De pijnappelklier

Rust brengen in je denken

Wat voor de één vakantie is,
is voor de andere een drama

Economische verschuivingen

2012

Het begint niet bij het jaartal 2012

  

Oth-channeling door Ellen Rauh
20 mei 2006, Nederland

De witte planeet

 

Oth, ik heb een vraag over de Witte Planeet. Ik heb onlangsgehoord dat er een Witte Planeet is waar mensen die aan een ernstige ziekte zijn gestorven (wat we tegenwoordig de chaosziekte noemen, bijvoorbeeld kanker), dat deze zielen op de Witte Planeet worden hersteld als het ware. Kunt U daar wat over vertellen?

 

Wij zouden het geen planeet noemen. Wij zouden het een sfeer noemen en je kunt niet zeggen dat een bepaald soort mensen naar die sfeer gaan. Het is niet dat mensen overlijden aan wat jullie kanker noemen, dat ze dan zogenaamd onmiddellijk naar deze Witte Planeet verhuizen.

Nee, lieve mensen, zo zit het niet in elkaar. Er bestaan vele sferen waar je kunt helen. En dat heeft te maken met je eigen unieke frequenties. Wij zeiden het reeds dat jullie meerdere frequenties hebben. Het is nooit zo dat al die frequentielijnen als het ware verstoord zijn. Maar als je overgaat, als je afscheid neemt van de planeet Aarde, zul je magnetisch naar die sferen getrokken worden waarvan jouw frequenties verstoord zijn. Daar zul je helen om weer in harmonie te komen met al je energiefrequenties en dan kom jij terecht in de sfeer die beantwoordt aan al die frequenties.

Kijk naar de sterrenhemel hoeveel miljard sterren er bestaan. Er bestaan er nog veel meer. Laat dit een idee geven van allerlei mogelijkheden van sferen en besef dat de planeet Aarde in de kosmos een ster is en niet meer. En de planeet Aarde heeft een bepaalde sfeer en weet dat er zielen zijn die naar de Aarde komen om te helen. Elke ziel komt om te helen en elke ziel gaat om te helen. Het is niet dat het hier voor jullie zogenaamd afgelopen is dat het dan voorbij is. En het is niet dat je hier aangekomen bent en er al langere tijd vertoeft dat het voorbij is. Nee, alles evolueert en blijft evolueren. Of je het nu ziel noemt of energie noemt of mens noemt of dier noemt, kijk naar de cellen van je lichaam die constant veranderen, zo veranderen jullie.
Dus, deze Witte Planeet is gewoon een ontdekking van een bepaalde planeet, een bepaalde sfeer waar bepaalde mensen kunnen helen en bijkomen. Plak er geen vakjes op en plak er geen etiketten op. Jullie bewustzijn is niet ruim genoeg om in te schatten wie waar naartoe gaat.

En kijk bijvoorbeeld naar mensen die overgaan door de ziekte die jullie kanker noemen, het is allemaal anders. Het overgaan is anders en het beleven van de ziekte is anders. Laat dit een beeld geven dat je het nooit totaal kunt overzien.

Er zit ook een gevaar aan. Er zijn meer en meer mensen die zielen kunnen begeleiden in het overgaan. Laat de kennis tot je komen. Doe het niet met je persoonlijkheid. Want dan zou je bijvoorbeeld bepaalde zielen kunnen stuwen naar een bepaalde sfeer die voor hen niet helend is. Je doet ze dus geen plezier. Begeleid ze als het in je vermogen ligt naar die sfeer waar deze persoon magnetisch naartoe getrokken wordt. Laat het over aan de hogere leiding wat deze sfeer is.

Oth-channeling door Ellen Rauh
20 mei 2006, Nederland

 

recommend this channeling to your friends on facebook

  deze channeling aanraden op facebook   

  tweet deze channeling

       


   

2012 - TIJDEN VAN OMWENTELING - OTH-CHANNELING DOOR ELLEN RAUH
online bestellen

Dit boek gaat over omwentelingen op vele niveaus. Omwentelingen zijn nodig om vernieuwing tot stand te brengen. Een omwenteling in je persoonlijk leven zal altijd gepaard gaan met het verlies van zekerheden. De chaos die daardoor ontstaat, is nodig om je te bevrijden van vastgeroeste denkpatronen die jou belemmeren om je nieuwe zelf te worden. Gevoelsmatig ervaar je golven van angst, verdriet en opstandigheid. Angst voor het onbekende en verdriet om wat vertrouwd was, los te laten. Als het om een maatschappelijke omwenteling gaat, is de chaos nog groter. Maatschappelijke normen en waarden zijn verouderd en dienen vernieuwd te worden. Hoe meer mensen betrokken zijn bij een omwenteling, des te groter de chaos. Onvrede en opstand zullen uiteindelijk een ander waardenstelsel creëren waardoor er een nieuwe balans zal ontstaan. Ook de Aarde gaat regelmatig door tijden van omwenteling. De disbalans die daardoor ontstaat, is het gevolg van veranderingen in de kosmos. De mens is dan machteloos en kan hoogstens proberen om de invloed van de kosmos te begrijpen.

TIJDEN VAN OMWENTELING - BOEK OTH-CHANNELING DOOR ELLEN RAUH