2012

 

Oth-channenling 20 mei 2006,
Amsterdam, Nederland

 

Oth-channelings over 2012

2012

Maya-kalender gaat verder dan 2012
7 augustus 2005 Eemnes

2012

Er is veel verwarring over 2012
20 mei 2006 Amsterdam

2012

Het begint niet bij het jaartal 2012
20 september 2007 Eemnes

 

Thema's:

De Maya-kalender gaat verder dan 2012

De Maya-kalender gaat
verder dan 2012

21 december 2012

Er is veel verwarring over 2012

21 december 2012

21 december 2012

Leef in het nu

Paranormale gaven en
tijdelijk afgesloten zijn

Vijfde dimensie

Indigokinderen

Nieuwe kleur

Zero Point Field

Atlantis

Inloed wordt groter

Veranderingen in stromingen
in zeeën en oceanen

God

Oth

Nieuwe energie

Vermijd oordelen en
vermijd voetstukken

De witte planeet

De pijnappelklier

Rust brengen in je denken

Wat voor de één vakantie is,
is voor de andere een drama

Economische verschuivingen

2012

Het begint niet bij het jaartal 2012

  

Oth

 

Misschien zij wij daar wat laat mee en hadden we dat al eerder moeten vragen: kun je iets vertellen over jezelf, Oth? Je bent de Meester van de Galaxy. Hoe ziet je dag er uit, als we al in een dag kunnen spreken?

 

Wij kunnen inderdaad niet spreken van een dag, want een dag hoort weer bij jullie. Bij ons bestaat geen dualiteit. Bij ons bestaat in die zin ook geen hiërarchie zoals jullie hiërarchie bestempelen. Hoe dichter de sferen bij het Al zijn, hoe minder strijd. Dat wil niet zeggen dat ik Oth alles kan, maar de grote kunst is om te delegeren naar die wezens die de kennis ter zake hebben.

Ikzelf ben omringd met vijftien specialisten. Wij zijn als het ware het hoofdbestuur van de Galaxy. Verder hebben wij vele connecties met de planeet Aarde. Ikzelf was een persoonlijke gids van Cheops en had verbinding met één van de belangrijke Indianenculturen die jullie niet eens meer kennen.

De Aarde is belangrijk omdat het deel uitmaakt van de evolutie. Evengoed is de planeet Mars, Jupiter en noem maar op belangrijk.

Op astrologisch gebied komt ook alles op losse schroeven te staan. Want elke planeet die jullie kennen, zal dus blijken te bestaan uit drie planeten. Bijvoorbeeld de planeet Venus zal er drie aspecten bij krijgen.

Dit alles weet ik. Ik weet wat nu is, ik weet wat toen was en ik weet wat komt. Dit is zeer moeilijk te verklaren, maar mijn bedoeling is en mijn grote wens is om jullie in staat te stellen om alles – maar dan ook werkelijk alles – in een ruimer perspectief te zien. Dit is ook een beetje eigenbelang, want als jullie het in een ruimer perspectief zien, wordt het voor mij gemakkelijker om te begeleiden en om chaos te voorkomen.

Zo begeleid ik op dit moment zeker tweehonderd vijftig mensen. Deze mensen zullen mij allemaal een andere naam geven, maar ik heb net al uitgelegd dat een naam maar een naam is. Laat de naam niet belangrijk zijn. Het is niet voor niets dat ik me bij Ellen aanmeld als de gids Oth. OTH is niet bekend in jullie weten nu en dat geeft mij de vrijheid om te zijn wie ik wil zijn. Als het een bekende naam is, zullen jullie mij in een vakje stoppen. Weet lieve mensen dat ik niet in een vakje te stoppen ben.

De verantwoordelijkheid is groot maar weegt niet zwaar. Mijn begrip is groot maar tegelijkertijd mijn liefde, want ik met de Galaxy ben een tussenstation in een groter geheel. Er bestaan meerdere galaxies en ook daar wordt vergaderd. En wij kunnen jullie nu al melden dat er in de verre toekomst mensen zullen zijn die mee vergaderen in de kosmos. De planeet Aarde is belangrijk in het geheel en hoort bij de vergaderingen. Maar dan moet de mensheid beseffen dat ze meer zijn dan mensheid.

 

terug naar menu 2012