Oth-channeling

Nederlands - English

Oth-channeling

Ellen Rauh
activiteiten

Astrale lagen
26 april 2012

Workshop Kracht in Balans - werken met piramide-energieën
Workshop Kracht in Balans
werken met piramide-energieën

Boeken
online bestellen

Interactieve vragen

Oth-channelings

channeling zoeken:

  

2012


Oth-channelings over 2012

2012

Daar zijn we dan in 2012!
25 januari 2012

2012

Nieuwjaarsboodschap 2012
18 december 2011 Eemnes

2012

21 december 2012 bijzonder keerpunt?
18 december 2011 Eemnes

2012

Onderwijshervorming
18 december 2011 Eemnes

2012

Angst voor de toekomst
19 december 2010 Eemnes

2012

Evolutiegolf planeet Aarde
28 augustus 2010 Almere

2012

Het begint niet bij het jaartal 2012
20 september 2007 Eemnes

2012

Er is veel verwarring over 2012
20 mei 2006 Amsterdam

2012

Maya-kalender gaat verder dan 2012
7 augustus 2005 Eemnes

 

Thema's:

De Maya-kalender gaat verder dan 2012

De Maya-kalender gaat
verder dan 2012

21 december 2012

De zegels van de Maya-kalender
waren maar een onderdeel van
de kennis

21 december 2012

Er is veel verwarring over 2012

21 december 2012

survivalpakketen

21 december 2012

21 december 2012

Leef in het nu

Paranormale gaven en
tijdelijk afgesloten zijn

Vijfde dimensie

Indigokinderen

Nieuwe kleur

Zero Point Field

Atlantis

Inloed wordt groter

Veranderingen in stromingen
in zeeën en oceanen

God

Oth

Nieuwe energie

Vermijd oordelen en
vermijd voetstukken

De witte planeet

De pijnappelklier

Rust brengen in je denken

Wat voor de één vakantie is,
is voor de andere een drama

Economische verschuivingen

2012

Het begint niet bij het jaartal 2012

  

Oth-channeling door Ellen Rauh
18 december 2011, Nederland

Onderwijshervorming
Wie bepaalt welke kennis belangrijk is?

Lieve Oth, ik zit in een proces van onderwijsvernieuwing en ik ben aan het zoeken naar hoe ik mijn idealen kan verbinden met de realiteit zoals die nu in de maatschappij is. Kunt u me daar iets over zeggen?

Ja, dan zou je zeer flexibel moeten zijn en dat is nou juist een kwaliteit die jij hebt. Durf niets vast te zetten. Er komt grote vernieuwing in het onderwijs, zoals er vernieuwing komt in alle grote takken die jullie als mensheid belangrijk denken te vinden. Eén daarvan is onderwijs.

Er wordt zeer veel belang gehecht aan onderwijs. Misschien wel teveel. Want wat wil je de kinderen leren? Wat wil je ze opleggen? Welke normen en waarden en welke kennis moeten zij onthouden omdat ze zogenaamd belangrijk zijn? Wie bepaalt welke kennis belangrijk is? Kijk naar kleine kinderen. Het is het mooiste voorbeeld. Op een gegeven moment is een kind er klaar voor om taalvaardigheden op te doen. Dat is de periode waarin ze dit moeiteloos kunnen leren. Een ander moment staat hun mind in de evolutie open voor iets anders, om op dat moment te leren. Zoals het nu gaat in het onderwijs, wordt er te weinig rekening gehouden met het individu, die soms gemakkelijk kennis opneemt en soms niet. Sommige kinderen leren gemakkelijker door praktijk, anderen visueel en anderen weer beter als ze het horen. Daar wordt te weinig rekening mee gehouden. Maar ja, er zijn zoveel kinderen. Die kun je allemaal niet individueel gaan begeleiden.

Maar stel je voor dat een kind meer leert ‘naast’ de school dan ‘in’ de school, dan wordt de school minder belangrijk. De kennis die doorgegeven wordt, is voor je het weet achterhaald. Kijk hoeveel je zelf vroeger erin gestampt hebt bij wijze van spreken. Kennis zal steeds sneller achterhaald worden.

We willen je vertrouwen in het lesgeven niet ondermijnen. We willen je wel stimuleren om naast het overdragen van kennis vooral de leerlingen zich rijker te laten voelen, te laten voelen dat zij kwaliteiten hebben, te laten voelen dat ze ergens goed in zijn, te laten voelen dat het er toe doet dat zij op Aarde zijn. Zij hebben iets te bieden. Sta open voor hun eigen ideeën, wat zij te bieden zouden hebben en laat minder aandacht gaan naar het benoemen van wat ze niet kunnen. Als jij vanuit een positieve instelling voor de klas staat, zul jij het positieve in de kinderen naar boven halen.

Als jij de kennis die je overbrengt, overbrengt als zijnde de kennis van ‘nu’, maak je het al iets eenvoudiger en geef je de kinderen de mogelijkheid om ook eigen ideeën erop na te houden. Dan kan beide in saamhorigheid. Respect voor elkaars mening kan alleen maar gevoed worden als ook leerkrachten respect hebben voor de kwaliteit van leerlingen, maar tegelijkertijd is het ook aan leerlingen om evenveel respect te hebben voor de waarden en normen van de leerkrachten. Echte saamhorigheid komt van twee kanten. En als er zo lesgegeven wordt, worden zowel de leerkrachten als de leerlingen niet moe, want ze voeden elkaar.

Oth-channeling door Ellen Rauh
18 december 2011, Nederland

lees de volledige Oth-channeling van 18 december 2011

 

recommend this channeling to your friends on facebook

  deze channeling aanraden op facebook   

  tweet deze channeling

       


   

2012 - TIJDEN VAN OMWENTELING - OTH-CHANNELING DOOR ELLEN RAUH
online bestellen

Dit boek gaat over omwentelingen op vele niveaus. Omwentelingen zijn nodig om vernieuwing tot stand te brengen. Een omwenteling in je persoonlijk leven zal altijd gepaard gaan met het verlies van zekerheden. De chaos die daardoor ontstaat, is nodig om je te bevrijden van vastgeroeste denkpatronen die jou belemmeren om je nieuwe zelf te worden. Gevoelsmatig ervaar je golven van angst, verdriet en opstandigheid. Angst voor het onbekende en verdriet om wat vertrouwd was, los te laten. Als het om een maatschappelijke omwenteling gaat, is de chaos nog groter. Maatschappelijke normen en waarden zijn verouderd en dienen vernieuwd te worden. Hoe meer mensen betrokken zijn bij een omwenteling, des te groter de chaos. Onvrede en opstand zullen uiteindelijk een ander waardenstelsel creëren waardoor er een nieuwe balans zal ontstaan. Ook de Aarde gaat regelmatig door tijden van omwenteling. De disbalans die daardoor ontstaat, is het gevolg van veranderingen in de kosmos. De mens is dan machteloos en kan hoogstens proberen om de invloed van de kosmos te begrijpen.

TIJDEN VAN OMWENTELING - BOEK OTH-CHANNELING DOOR ELLEN RAUH